Traktorová poradna
Zpět na pal.cz
+420 602 539 748
Podpora
Firma Schliesing nabízí prvotřídní sortiment štěpkovačů s různými průměry materiálů pro profesionální využití. Moderní produkční prostory ve městě Kempen produkují pro zákazníky z SRN a celé Evropy vysoce kvalitní stroje. Zákazníky tvoří firmy zabývající se údržbou zeleně, komunální služby stejně jako zemědělci a lesnické podniky.
Vysoká kvalita, životnost a úroveň bezpečnosti jsou hlavními znaky štěpkovačů Schliesing. Všechny stroje splňující nároky na snadnou obsluhu, vysokou produktivitu, bezpečnost a spolehlivost.
Štěpkovače Shliesing jsou nabízeny buď jako stroje s jednonápravovým nebo tandemovým podvozkem s motorem do výkonu 80 k, nebo s pohonem přes kloubovou hřídel. Mezi speciální patří stroje s pásovým podvozkem nebo speciální stroje určené pro les.
K dispozici jsou stroje pro zpracování kmenů a větví s efektivním průměrem až do 28 cm. V tomto směru jsou nabízeny tři různé třídy: základní řada (Æ 16 cm), střední řada (Æ 18-20 cm) a modely vyšší třídy (Æ 25-28 cm). Web výrobce: http://www.schliesing.com/

Zimní údržba komunikací

Úklid komunikací, areálů a prostranství

Zakládání a údržba zeleně

Údržba komunikací a jejich okolí

Tažené

Výškově nastavitelné tažné oje motorové varianty MX umožňuje tažení všemi tažnými prostředky.

Nesené

V bezpečnostním spínacím rámu jsou přehledně, logicky integrovány pracovní a bezpečnostní funkce

Samojízdné

Dva nezávislé hydraulické systémy pro pravou a levou stranu

Zemní práce

Čističe