Traktorová poradna
Zpět na pal.cz
+420 602 539 748
Podpora

Reference

V roce 2016 má „smečka traktorů KIOTI“ více jak 500 členů – tedy majitelů traktorů v rámci České republiky a Slovenska.

Naší referencí jsou jak noví zákazníci, tak vracející se spokojení majitelé traktorů s logem KIOTI na kapotě, kteří si dokupují a pořizují další nové stroje.

Pro letní i zimní údržbu obce

"V roce 2015 jsme do naší obce Lavičky nedaleko Velkého Meziříčí pořídili traktor KIOTI CK2810 HS s příslušenstvím (přední kartáč, přední radlice na sníh, sečení se sběrem, vozík). Nový traktor se okamžitě stal nejvytíženějším pracovníkem obce. Slouží nám po celý rok jako všestranný pomocník a nosič různých adaptérů potřebných pro letní i zimní údržbu obce", říká Jan Havelka, starosta obce Lavičky  
zakoupené stroje:

Shromažďovací středisko Olešná

Vlastní traktor nám zajistil časovou nezávislost Několik let jsme na středisku využívali služby a výpomoc techniky z vedlejšího zemědělského družstva, ale vždy bylo velice složité skloubit časové požadavky obou firem. Proto jsme se rozhodli zakoupit traktor KIOTI PX9020 od společnosti P&L, spol. s r.o., který je dostatečně výkonný a silný pro naši práci a přitom vyhovuje našim pracovním podmínkám. Umožňuje hladký průjezd úzkými chodbami ve stáji, a to jak při stlaní tak při vyhrnování hnoje. Další důležitou podmínkou bylo, aby zajistil komfort a pohodlí obsluze a dalším kritériem výběru traktoru byla také příznivá cena. „V současné době traktor využíváme především pro stlaní, vyhrnování hnoje a odvoz hnoje. Součástí traktoru je také čelní nakladač s vidlemi, který je jednak dostatečně odolný a jednak prokazuje vysokou nosnost i při větším zdvihu či manipulaci s balíky sena. Nyní, díky časové nezávislosti, velké palivové nádrži a efektivnímu výkonu motoru je traktor schopen pracovat kdykoliv a to dlouhou dobu bez přestávky, což urychluje naši práci na středisku“, popisuje obsluha traktoru pan Radek Musil, Joka Mareček, s. r. o.
Zobrazit fotografie zakoupené stroje:

CK 2810 pracuje spolehlivě ve vinici

V roce 95 jsem dostal v restituci po rodičích vinici a koupil jsem si na začátek  malotraktor. Po několikati letech jsem se dostal s výměrou na hektar a začal jsem pěstovat pro tuto oblast odrudy tipické (Rynský ryzlink , Vlašský ryzlink , Palava , Veltlín zelený a z červených odrud Moravia. Po novém traktoru jsem se začal ohlížel v roce 2014, kdy mi známý řekl o traktoru Kioti. Začal jsem se o tento traktor zajímat, protože jsem limitován rozměrem 150cm, když se vinice vysazovali na obdělávání koňem. Až po roku hledaní u konkurence, která mi nedokázala nabídnout větší obsah motoru, jsem se rozhodl pro traktor Kioti 2810. Zatím jsem s ním velmi spokojený a traktor si s veškerým nářádím (plečka , postříkovač  mulčovač , rotavator) hravě poradí. Josef Směřička
zakoupené stroje:

CK 35 snadná údržba a perfektní přístup k servisním bodům

"Malotraktor KIOTI CK35 je stroj postaven na jednoduchosti a bez zbytečné elektroniky což mu dodává statut spolehlivosti. Pro údržbu a každodenní kontrolu je po zvednutí kapoty a odejmutí bočních motorových krytů (bez použití jakéhokoli nářadí), bezvadný přístup pro kontrolu oleje v motoru, palivového filtru, chladící kapaliny a přez pohledovou kontrolu chladiče, popřípadě vyčištění ochraného chladičového síta, akumulátoru a vzduchového filtru a pak z druhé strany kontroly napnutí klínového řemenu na alternátoru. Nejen toto ale i toto dělá z traktoru KIOTI CK35 velmi spolehlivý stroj. Pokud se mu dostane ve správný čas ten správný servis, tak bude sloužit nejen mě, ale i další generaci", říka pan Schmíd, který je vlastníkem traktoru CK35 již 4 roky.
Zobrazit fotografie zakoupené stroje:

CK2810 HST s mulčovačem Koala Hi-Lift

"Traktor KIOTI jsme pořídili do naší společnosti Zemědělská a.s. Krucemburk na základě třech faktorů: dlouhodobě dobré obchodní vztahy, spolehlivý servis P&L se zázemím ve Velkém Meziříčí a samozřejmě příznivá cena. Důležitým kritériem při rozhodování bylo zaručení pohodlí pro naši obsluhu. Kabina traktoru KIOTI CK2810 je nejen velmi tichá, ale především prostorná, tzn. je zhruba o 20 cm vyšší než nabízí konkurence. Obsluha má tedy zaručený komfort a lepší výhled z traktoru," říká p.Grygar vedoucí mechanizátor ve společnosti.
Zobrazit fotografie zakoupené stroje:

KIOTI CS2810 na zámku společnosti KINSKÝ Žďár, a.s.

Traktor KIOTI CS2810 jsme pořídili pro komplexní údržbu zámku společnosti KINSKÝ Žďár, a.s. Jsme s ním velmi spokojení. Vzhledem k velikosti travnaté plochy traktor využíváme prakticky každý den. Obsluha je jednoduchá a traktor se sekačkou odvádí velmi dobrou práci. Tráva je dostatečně rozmulčovaná, a tak jsou naše zámecké trávníky velmi pěkné, říká pan Trčka, pracovník údržby na zámku ve Žďáře nad Sázavou.
Zobrazit fotografie zakoupené stroje:

Traktor KIOTI CK 2810 HST s nakladačem a podkopem

Paní Vaňková a pan Janeček se rozhodli pořídit pro svoje hospodářství a statek nový traktor. Jejich volbou se nakonec stal traktor KIOTI CK 2810 HST a to společně s nakladačem KIOTI KL 210. Pro svou práci budeme využívat i další příslušenství podkop značky S&C.
Zobrazit fotografie zakoupené stroje: