Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

41.Mistrovství v orbě Znojmo Mašovice

Text. Akce "Mistrovství ČR v orbě" se v letošním roce přehouplo do páté desítky. Vybraná lokalita nedaleko Znojma, malebná vesnice Mašovice a početné startovní pole a zajímavé pole vystavovatelů zemědělské techniky spolu s P&L dávaly již dopředu signály, že tento ročník bude pro návštěvníky velmi zajímavý. Po mnoha letech se objevily na startu i víceradličné pluhy, které doplnily tradiční disciplíny a bylo se opravdu na co koukat. V kategorii dvouradličný jednostranný klasický pluh se představilo celkem 17 borců, tedy stejné číslo.

Mistrovství v orbě zaznamenalo úspěch Zdeňka Šmída s traktorem KIOTI PX9020. V kategorii dvouradličný jednostranný klasický pluh obsadil skvělé páté místo. Gratulujeme!
 

Ušetřete minimálně 30% chemikálií s technologií HARDI TWIN v porovnání s tím, co používáte dnes.

Test prokázal, že HARDI TWIN umožňuje až 30% snížení použitých chemikálií a více než 80% snížení úletu postřiků vlivem větrů při použití stejné velikosti trysek, pojezdové rychlosti, aplikované dávky a při stejných povětrnostních podmínkách…