Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Blíží se zima

IMG_4343.jpg

Dne 16.4. 2009 skončila odpovědnost vlastníků vedlejších nemovitostí za škody vzniklé na přilehlém, zpravidla obecním, chodníku. Ke změně zvykového práva došlo po 140 letech, kdy zákon č. 97/2009 sb. nabyl účinnosti.

Společnost P & L spol. s r.o., divize komunální techniky při této příležitosti, jako první, představila na výstavě URBIS IVEST 2009 v Brně, akční chodníkový set s traktorem Kioti CK 22HST. Krok to byl z dnešního pohledu jistě dobrý a v závěru roku 2009 naše společnost dodala obcím a městům, která přistoupila ke svým novým povinnostem odpovědně, 26 ks těchto zimních setů.

Tímto krokem byla založena tradice, která se pravidelně opakuje, každý rok v září představujeme akční zimní sety na následující zimní období. Postupně se jejich počet rozšiřoval na letošních 6 variant s traktorem Kioti od 22 do 35 ks a možností změn záběru radlice od 125 do 150 cm a objemu a provedení sypače od 150 do 300lt. Z

a uplynulá období bylo dodáno konečným uživatelům více než 150 traktorů Kioti v zimních setech. Je možné je vidět na mnoha místech v České republice. O kvalitě svědčí i nákup druhých a třetích traktorů jedním provozovatelem.

Na závěr musím zmínit společnost ISS Faciliti Services, která provádí zimní údržbu pomocí 14 traktorů Kioti. Podívejte se na naši nabídku zimních setů, které pro Vás máme připraveny.

Ing. Petr Sodomka