Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Marolin – příkopová ramena pro malé i velké

S rodinnou firmou Marolin již spolupracuje firma P&L víc než 10 let. Marolin je na trhu již více než 60 let a posledních 25 let se specializuje na příkopová ramena, plotové nůžky a různé adaptéry pro příkopová ramena zejména pro údržbu příkopů, živých plotů, keřů, vinic atd. Marolin je profesionál v oboru!

Firma každým rokem postupně roste a v roce 2021 vyrobila téměř 500 různým ramen. Kvalita je základní stavební kámen. V České republice jsme v roce 2021 dodali na trh 16 kusů různých velikostí, v roce 2022 bude číslo s velkou pravděpodobností ještě vyšší.

Marolin má všechna svá ramena testovaná a jsou vyvinutá pro náročnou a dlouhou práci. Máme praktické zkušenosti s rameny všech velikostí.

Vyrábí od malých příkopových ramen pro malotraktory s dosahem od 2,5 m až po ramena s dosahem více než 8 metrů pro profesionální nasazení 24 hodin denně.

Novinkou od firmy Marolin pro rok 2020 byla předsazená příkopová ramena s označením APS i pro malotraktory. Na Techagru v roce 2020 jsme uvedli na trh rameno M290 APS s traktorem Kioti CK3310. Díky předsazení o 80 cm je žací hlava na úrovni kabiny řidiče a řidič nemusí otáčet celé tělo, aby viděl žací hlavu při práci. Stačí pouze pootočit hlavu. Pro řidiče je toto maximálně komfortní řešení a nebolí ho za krkem. Zákazníkovi dle jeho využití ramene dokážeme navrhnout ideální individuální řešení. Když obsluha traktoru uvidí toto řešení, již nechce nic jiného!

Příkopová ramena Marolin hledají jen těžko konkurenci s ohledem na jejich spolehlivost, životnost a poměr cena a výkon. Velký důraz klade firma P&L na servis a náhradní díly. Zajišťujeme prodej a servis po celé ČR!
 
Článek napsal: Ing. Adam Šimon, produktový manažer komunální techniky

V případě jakýchkoliv dotazů se na mě neváhejte obrátit!
Telefon: 728619745
Email: asimon@pal.cz