Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Firma MK3 - dva nastrojené pickupy Hilltipem

Firma MK3 byla založena v roce 1998 v Praze a provozuje technické služby - zimní údržbu, komunální úklid a údržbu zeleně. Vedle toho se stará o správu a pronájem nemovitostí a navrhuje a realizuje zahrady.

Na zimní údržbu využívá dva nastrojené pickupy Hilltipem - jeden s rovnou radlicí, druhý se šípovou a jeden s rozmetadlem 550 l a druhý 850 litrů. Každý pickup má svoje trasy a areály a dokáže se velmi rychle a efektivně přemisťovat po celé Praze a okolí.

Po třech letech v provozu si chválí zejména systém GPS, díky kterému rozmetadla neustále udržují požadovanou dávku g/m2 v závislosti na pojezdové rychlosti. Díky tomu ušetří okolo 20 % materiálu proti ostatním rozmetadlům. Je to úspora finanční, ale zároveň tím šetří i životní prostředí.

Řidiči si GPS chválí, protože se plně koncentrují na řízení a rozmetadlo si vše dělá samo. Zároveň si obsluha nastaví automatické vibrace v určitém časovém intervalu. Rozmetadlo lze i jednoduše zkalibrovat podle materiálu, který se zrovna používá - tím docílí maximální přesnosti dávkování.

Produktový manažer pro Hilltip je Ing. Adam Šimon

Napiš mi email asimon@pal.cz
nebo zavolej 728 619 745
a probereme Tvé požadavky do detailu - umíme nastrojit téměř cokoliv.


Máme zkušenosti s téměř všemi značkami a stále více je Hilltip populární i na vozidlech jako je Multicar, Bonetti, Piaggio a podobné. Rozmetadla mají objem od 120 do 5000 litrů a radlice šířku od 165 do 260 cm.

Team Kioti!

PS: kompletní produktový katalog Hilltip najdeš zde