Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Na Hadačce s Kioti

Součástí akce byl také 36. ročník přehlídek polních pokusů, díky němuž mohli lidé na řadě políček obdivovat desítky odrůd nejrůznějších plodin. Na Hadačce se ovšem v rámci výstavy konal i chovatelský den, který přilákal hlavně chovatele skotu a milovníky koní, a chybět nemohla ani výstava zemědělské techniky. Společnost P&L přijela podpořit svého obchodního partnera společnost MONTITECH Rakovník, v čele s majitelem Radkem Orcikrem. Nablýskané traktory značky KIOTI, nakladač Tuchel Trac Quattro i podpokové rameno S&C se těšily zájmu malých i velkých.

Traktory značky KIOTI s výkonem od 20 do 90 koní jsou v České republice stále více populární. Letos tato jihokorejská značka přivezla na trh tři nové sériové řady NX, RX, PX. Všechny traktory jsou velice komfortní a nabízí široké spektrum využití. Hodí se např. pro komunální služby, zemědělské práce, lesnictví, vinařství, chmelnice, dále pro úklid farem, firemních areálů, údržbu sportovišť. Mezi hlavní výhody traktorů Kioti patří vysoká spolehlivost, nízká spotřeba, snadná obsluha a velmi příznivá cena.

Kolový nakladač Tuchel Trac Quattro, který zde byl vystaven je ideální tam, kam nemohou velké stroje, které by způsobily nejen velké škody, ale jejich nasazení by bylo i velmi neekonomické. Jedná se o velice flexibilní stroj, který projede dveřmi 1x2m a umožňuje tak přístup a využití na špatně přístupných místech jako jsou některé zahrady, stáje, využít je může např. zoo, správa hřbitovů, dále je vhodný pro práci ve stavebnictví, lesnictví, komunálních službách a zemědělství. V současné době probíhá speciální letní akce, kdy tento stroj můžete pořídit za bezkonkurenčních 399.000,- Kč.

   

Dále zde byl vystaven traktor KIOTI s podkopovým ramenem S&C. Tímto ramenem lze vyhloubit jámu až do hloubky 3,2 m. Stoj byl neustále v obležení zájemců, protože byl převážně v akci. Zemědělce okamžitě napadalo využití v jejich podnicích, a to provádění oprav dnes již dosluhujících meliorací. Akci zpestřilo vystoupení souboru Hradecké panenky, dřevorubecká show, vyhlídkové lety vrtulníkem, ukázka práce kralovických hasičů i malých plzeňských hasičů – Soptíků.

Kateřina Mičánková
marketingová manažerka P & L

Pole a areál společnosti Kralovická zemědělská a.s. na Hadačce se ve čtvrtek staly dějištěm tradiční zemědělské výstavy.