Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Nejprodávanější traktory na obce

Zajímá Tě které modely jsou nejprodávanější na obcích a proč? Přečti si článek!

Na obcích je nejpopulárnější model CX2510CH - proč zrovna tento?

Zcela zásadní je šířka traktoru do 120 cm - to znamená že se vejde na chodníky. CX2510CH je nejčastěji používaný na zimní údržbu chodníků - to znamená vepředu má radlici a vzadu rozmetadlo na sůl, písek nebo štěrk. Rozmetadla a radlice jsou naší vlastní výroby a slouží i v náročných horských oblastech jako jsou Liberec či Tanvald.

Traktor má výkon 25 koní, tovární kabinu s klimatizací a s topením. Standardní výbavou jsou přední i zadní pracovní světla, přední i zadní stěrače, vyhřívané zadní okno, komfortní sedačka s područkami, skříňka na nářadí, zásuvka a USB na nabíjení.

Tento model je dodáván výhradně s HST převodovkou - ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Na podlaze jsou dva pedály vedle sebe dopředu/dozadu a traktor má propojené otáčky motoru s polohou pedálu. Jednoduše řečeno - čím víc šlápnu tím víc jde traktor do otáček - velmi komfortní a zároveň ekonomické (šetříte tím naftu). 

Traktor je využitelný celoročně a umí téměř vše co na obci potřebujete - každá obec má své specifické potřeby
Umí zametat, prohrnovat, sypat, frézovat, sekat, mulčovat, sbírat trávu, vozit náklad, sekat příkopy, kopat, zalévat zeleň, manipulovat kontejnery atd. Zároveň lze traktor vybavit čelním nakladačem s lopatou.

Klikni zde pro více informací o CX2510.

Druhý nejprodávanější traktor na obce je DK6020C (mechanická převodovka) nebo DK6020CH (HST převodovka). DK6020 není ani velký ani malý traktor - je tak akorát. Když nejste limitovaní šířkou a potřebujete trochu větší traktor tak DK je ta správná volba.

DK6020 lze vybavit stejným příslušenstvím jako menší CX, jen je příslušenství větší a robustnější, tak aby odpovídalo velikosti traktoru.

Klikni zde pro více informací o DK6020.

Na traktory Kioti máte tovární záruku 5 let nebo 3000 mth na hnací ústrojí.

Traktory máme k vyzkoušení u nás ve Velkém Meziříčí - udělejte si výlet a přijeďte se k nám podívat. Budeme se Vám plně věnovat, zkusíte si traktory a uvidíte kompletní příslušenství na jednom místě. Máme dlouholeté zkušenosti a traktory Kioti jezdí na stovkách obcí v ČR - umíme poradit.

Výlet k nám stojí za to!

Team Kioti

PS: mrkni na referenční mapu traktorů - v ČR již už jezdí víc než 1000!