Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Dnes má „smečka traktorů KIOTI“ více než 800 členů – tedy majitelů traktorů v rámci České republiky a Slovenska.

Naší referencí jsou jak noví zákazníci, tak vracející se spokojení majitelé traktorů s logem KIOTI na kapotě, kteří si dokupují a pořizují další nové stroje.

Vyberte si reference na konkrétní produktovou sérii:

Traktor-Kioti-CK2810Bartos-naradi-Liberec

Poradí si i s náročným terénem na Liberecku

Traktor-Kioti-CK2810Bartos-naradi-Liberec

S libereckými technickými službami máme velmi dobré vztahy a komunální techniku, nářadí, náhradní díly a vybavení dílen jim dodáváme pravidelně řadu let, říká Martin Bartoš.

Martin Bartoš, jednatel firmy Bartoš nářadí

CK4010HC_09

Šelma ze Želče u Prostějova

CK4010HC_09

Občanům obce Želeč na Prostějovsku se už několik měsíců naskýtá nevídaná podívaná. V jejich vesnici se vyskytuje dravá šelma. Není to ovšem šelma v pravém slova smyslu, ale traktor jedná se o model: CK4010CH, který má ve znaku kojota a doplňte a je vybaven klimatizovanou kabinou.

Reference-Habetinek

Při precizní údržbě areálu pomáhají čtyři traktory stejné značky

Reference-Habetinek

Již čtyři traktory Kioti s příslušenstvím vhodným pro letní i zimní nasazení využívá při údržbě průmyslového areálu společnosti RONAL CR v Pardubicích firma Petra Habětínka. Traktory byly pořízeny postupně na základě příznivých zkušeností s tím prvním, který začal pomáhat před rokem při zimní údržbě ploch areálu.

Roman Paleček

Kioti-CK2810-zimni-set

Dva nové zimní sety a sypač navrch

Kioti-CK2810-zimni-set

Především stavebními pracemi se zabývá firma ing. Josef Pitka – STAKO ze Žďáru nad Sázavou. Významnou a dlouhodobou částí její činnosti je také celoroční údržba komunikací ve městě. Zejména o této problematice a používané technice (včetně nových přírůstků) jsme s Josefem Pitkou hovořili.

Kioti-CK2810-vozik-VEZEKO

V oblasti Českomoravské vrchoviny přibývá kojotů

Kioti-CK2810-vozik-VEZEKO

Nespletli jsme se a nejde o příspěvek do přírodovědného časopisu. Stále jsme na stránkách Komunální techniky. Nicméně za tvrzením, že v oblasti vysočiny v posledních několika letech výrazně přibyli kojoti, si stojíme. Jihokorejské traktory Kioti s kojotem ve znaku se staly v obecních a městských technických službách velice populárními a oblíbenými pomocníky a pracuje jich tu již na sedm desítek. Jejich noví uživatelé přibyli letos mimo jiné v obci Polnička a nedalekém městě Svratka.

Roman Paleček