Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Dnes má „smečka traktorů KIOTI“ více než 800 členů – tedy majitelů traktorů v rámci České republiky a Slovenska.

Naší referencí jsou jak noví zákazníci, tak vracející se spokojení majitelé traktorů s logem KIOTI na kapotě, kteří si dokupují a pořizují další nové stroje.

Vyberte si reference na konkrétní produktovou sérii:

Traktor-Kioti-CK2810Bartos-naradi-Liberec

Poradí si i s náročným terénem na Liberecku

Traktor-Kioti-CK2810Bartos-naradi-Liberec

S libereckými technickými službami máme velmi dobré vztahy a komunální techniku, nářadí, náhradní díly a vybavení dílen jim dodáváme pravidelně řadu let, říká Martin Bartoš.

Martin Bartoš, jednatel firmy Bartoš nářadí

CK4010HC_09

Šelma ze Želče u Prostějova

CK4010HC_09

Občanům obce Želeč na Prostějovsku se už několik měsíců naskýtá nevídaná podívaná. V jejich vesnici se vyskytuje dravá šelma. Není to ovšem šelma v pravém slova smyslu, ale traktor jedná se o model: CK4010CH, který má ve znaku kojota a doplňte a je vybaven klimatizovanou kabinou.

Kioti-CK2810-zimni-set

Dva nové zimní sety a sypač navrch

Kioti-CK2810-zimni-set

Především stavebními pracemi se zabývá firma ing. Josef Pitka – STAKO ze Žďáru nad Sázavou. Významnou a dlouhodobou částí její činnosti je také celoroční údržba komunikací ve městě. Zejména o této problematice a používané technice (včetně nových přírůstků) jsme s Josefem Pitkou hovořili.

Kioti-CK2810-ve-viniciJPG

CK2810 pracuje spolehlivě ve vinici

Kioti-CK2810-ve-viniciJPG

V roce 95 jsem dostal v restituci po rodičích vinici a koupil jsem si na začátek malotraktor. Po několikati letech jsem se dostal s výměrou na hektar a začal jsem pěstovat pro tuto oblast odrudy tipické (Rynský ryzlink , Vlašský ryzlink , Palava , Veltlín zelený a z červených odrud Moravia. Po novém traktoru jsem se začal ohlížel v roce 2014, kdy mi známý řekl o traktoru Kioti. Začal jsem se o tento traktor zajímat, protože jsem limitován rozměrem 150cm, když se vinice vysazovali na obdělávání koňem. Až po roku hledaní u konkurence, která mi nedokázala nabídnout větší obsah motoru, jsem se rozhodl pro traktor Kioti 2810. Zatím jsem s ním velmi spokojený a traktor si s veškerým nářádím (plečka , postříkovač mulčovač , rotavátor) hravě poradí.

Josef Směřička

Kioti-Krucemburk

První zkušenosti s traktorem KIOTI CK2810 HST

Kioti-Krucemburk

Nosným odvětvím společnosti je především živočišná a rostlinná výroba. Z potravinářské výroby provozuje Zemědělská a.s. výrobnu masných výrobků včetně vlastní prodejny masa a uzenin. Od roku 2012 provozuje na středisku v Podmoklanech linku na výrobu pelet a dále koncem roku 2013 bylo uvedena do provozu bioplynová stanice. Právě v areálu bioplynové stanice se nachází travnaté plochy, které je nutné pravidelně udržovat. Pro tyto účely se vedení společnosti Zemědělská a.s. Krucemburk rozhodlo pořídit malý universální traktor s mulčovačem a sběrným košem.