Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Dnes má „smečka traktorů KIOTI“ více než 1000 členů – tedy majitelů traktorů v rámci České republiky a Slovenska.

Naší referencí jsou jak noví zákazníci, tak vracející se spokojení majitelé traktorů s logem KIOTI na kapotě, kteří si dokupují a pořizují další nové stroje.

Referenční mapa traktorů Kioti, klikněte na mapu

mapa-prodejcu.jpg

Vyberte si reference na konkrétní produktovou sérii:

TS-Ostrava-Jih

KIOTI sbírá plusy i v Ostravě!

TS-Ostrava-Jih

Technické služby Ostrava Jih, p.o. byly založeny na podzim roku 2015. Mezi hlavní činnosti příspěvkové organizace patří údržba zeleně, údržba a čištění komunikací v městském obvodu Ostrava-Jih, který je nejrozsáhlejším městským obvodem moravskoslezské metropole.

Jaroslav Plaček, ředitel

Traktor-Kioti-CK3310-HST-Obec-Mala-Losenice-s-michackou

Malé Losenici nedají na KIOTI dopustit

Traktor-Kioti-CK3310-HST-Obec-Mala-Losenice-s-michackou

V Malé Losenici, obci na Vysočině s 270 obyvateli, využívají stroje od společnosti P&L od konce roku 2018. A nemohou si je vynachválit. „Nejprve jsme si pořídili traktor KIOTI CK3310 včetně rozmetadla ROKI 250 a zametače KM-M 1250 H,“ říká Jaromír Jonák, starosta Malé Losenice.

Jaromír Jonák, starosta obce

SR

Práce? Zásadní zrychlení!

SR

Na stroje jihokorejské značky vsadili i v jedné vesničce s třemi stovkami obyvatel nedaleko Moravského Krumlova. Pomáhá jim tam traktor KIOTI CK2810 s vozíkem, mulčovačem, radlicí na sníh, sypačem a zametacím kartáčem.

starosta obce

Traktor-Kioti-CK2810Bartos-naradi-Liberec

Poradí si i s náročným terénem na Liberecku

Traktor-Kioti-CK2810Bartos-naradi-Liberec

S libereckými technickými službami máme velmi dobré vztahy a komunální techniku, nářadí, náhradní díly a vybavení dílen jim dodáváme pravidelně řadu let, říká Martin Bartoš.

Martin Bartoš, jednatel firmy Bartoš nářadí

CK4010HC_09

Šelma ze Želče u Prostějova

CK4010HC_09

Občanům obce Želeč na Prostějovsku se už několik měsíců naskýtá nevídaná podívaná. V jejich vesnici se vyskytuje dravá šelma. Není to ovšem šelma v pravém slova smyslu, ale traktor jedná se o model: CK4010CH, který má ve znaku kojota a doplňte a je vybaven klimatizovanou kabinou.