Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

KIOTI sbírá plusy i v Ostravě!

Technické služby Ostrava - Jih

Technické služby Ostrava Jih, p.o. byly založeny na podzim roku 2015. Mezi hlavní činnosti příspěvkové organizace patří údržba zeleně, údržba a čištění komunikací v městském obvodu Ostrava-Jih, který je nejrozsáhlejším městským obvodem moravskoslezské metropole.

„Vzhledem k nedávnému vzniku organizace dochází k systematickému a postupnému dovybavování potřebnou technikou. Postupný vývoj očekáváme i v nadcházejícím období,“ říká ředitel organizace Jaroslav Plaček. Na začátku loňského roku byly do organizace zakoupeny dva nové traktory KIOTI CK2810 a KIOTI CK4010. „Postupně byly dovybaveny různými nástavbami pro zimní údržbu, čištění chodníků od plevele a mulčovačem pro údržbu cyklostezek,“ doplňuje Plaček. Nákupu výrobků jihokorejské firmy předcházel důkladný průzkum trhu a konzultace s partnery v jiných, podobně zaměřených organizacích. „Na základě toho jsme dospěli k názoru, že právě tyto stroje splňují nejlépe naše představy o spolehlivosti, výkonu, multifunkčnosti a také poměru cena/výkon,“ vysvětluje ředitel příspěvkové organizace. „Hodně tomu pomohly právě konzultace s uživateli traktorů značky KIOTI, kteří mají nemalé zkušenosti s jejich provozem,“ upřesňuje. Stroje za sebou mají premiérovou zimní sezonu, a tak je čas na první hodnocení. „I když zásahů nebylo mnoho, prokázaly rozhodně svoji spolehlivost,“ pochvaluje si Plaček. Teď už se v Ostravě-Jih těší na to, jak KIOTI využijí v dalším provozu. „Konkrétně při čištění komunikací, odplevelování chodníků a mulčování ruderálních porostů kolem cyklostezek, přepravě materiálu a drobné techniky,“ vypočítává. Organizace do budoucna plánuje rozšířit svůj strojový park. „V současné chvíli je vybavení technikou nedostatečné,“ poznamenává Plaček. A přiznává, že dosavadní výkony dávají jihokorejským strojům plus. „První měsíce provozu traktorů KIOTI svědčí o tom, že se jedná o stroje, které plně vyhovují našim potřebám a především poměr cena/výkon je hodnocena velmi pozitivně. Uvedený ukazatel bude významným faktorem i pro další investiční nákupy. V případě, že značka KIOTI u strojů zachová současnou kvalitu a cenovou úroveň, rádi rozšíříme strojové vybavení o další techniku této značky,“ zakončuje Plaček.
 
traktory dodala a servisuje firma CHLEBIŠ, s. r. o., prodejce traktorů KIOTI v Moravskoslezském kraji

Jaroslav Plaček, ředitel