Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Poradí si i s náročným terénem na Liberecku

Liberec

S libereckými technickými službami máme velmi dobré vztahy a komunální techniku, nářadí, náhradní díly a vybavení dílen jim dodáváme pravidelně řadu let, říká Martin Bartoš.

Nejinak tomu je s technikou pro zimní údržbu městských komunikací a veřejných prostranství.
Před předloňskou zimní sezonou Technické služby města Liberce a. s. zakoupily předváděcí malotraktor Kioti CK22HST od brněnské společnosti Garden Studio. Osvědčil se, proto přibyl do strojového parku i další model traktoru Kioti, tentokrát s označením CK2810HST. Jenom nižší cena by úspěch traktorů Kioti nezaručila, musely ukázat svoji kvalitu.

Oba traktory odvedly v zimě dobrou práci, kterou bez závad zvládaly a byly u nás pouze na servisní údržbě. Obsluha s nimi je naprosto spokojena a zatím jsme nezaznamenali žádné negativní reakce.
Prodeji a servisu traktorů Kioti se naše firma věnuje pět let. Během nich si našly v regionu cestu do technických parků komunálních služeb, ale uplatňují se i v soukromém sektoru. Jsou využitelné se zimními nástavbami i při letním sečení a mulčování a dalších pracích. Bez problémů zvládají i náročnější terén, se kterým se při výběru mechanizace musí na Liberecku počítat.“
 

Martin Bartoš, jednatel firmy Bartoš nářadí