Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Při precizní údržbě areálu pomáhají čtyři traktory stejné značky

Pardubice

Již čtyři traktory Kioti s příslušenstvím vhodným pro letní i zimní nasazení využívá při údržbě průmyslového areálu společnosti RONAL CR v Pardubicích firma Petra Habětínka. Traktory byly pořízeny postupně na základě příznivých zkušeností s tím prvním, který začal pomáhat před rokem při zimní údržbě ploch areálu.

Čtyři traktory stejné značky už jsou hezkým základem výkonného technického parku, přitom, jak poznamenal Petr Habětínek, o jejich pořízení rozhodla vlastně náhoda. „Více než dvacet let provozuji v Pardubicích autoservis a následně i lakovnu. Postupem doby bylo nutné zabývat se při různých úpravách objektů i stavební činností a právě stavební práce byly první službou pro firmu RONAL CR. Ta se na mě obrátila nakonec i s nabídkou zajištění celoroční údržby jejího rozlehlého areálu, což byla velká výzva, jelikož s komunálními službami jsem neměl do té doby prakticky žádné zkušenosti. Jedno však bylo od začátku jasné, údržba prostor areálu musí být perfektní, a to sečením zeleně počínaje a zametáním a zimním úklidem konče. Proto bylo nutné rozšířit dosavadní strojový park,“ popisuje Petr Habětínek.

Roman Paleček