Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Dnes má „smečka traktorů KIOTI“ více než 1000 členů – tedy majitelů traktorů v rámci České republiky a Slovenska.

Naší referencí jsou jak noví zákazníci, tak vracející se spokojení majitelé traktorů s logem KIOTI na kapotě, kteří si dokupují a pořizují další nové stroje.

Referenční mapa traktorů Kioti, klikněte na mapu

mapa-prodejcu.jpg

Vyberte si reference na konkrétní produktovou sérii:

Kioti-DK4510-Roman-Sobotka

Vlastní traktor? Správná volba!

Kioti-DK4510-Roman-Sobotka

I v kraji Vysočina najdeme spoustu vlastníků lesů, kteří dnes mají společný problém – a tím je kůrovec. Patří mezi ně i Roman Sobotka, který vlastní několik hektarů lesa nedaleko Žďáru nad Sázavou.

Roman Sobotka

DK5010-NHS-navijak-krpan

Spojuje sílu velkého stroje i obratnost koňů

DK5010-NHS-navijak-krpan

Michal Štipčák se zabývá službami v lesnictví v podhůří Bílých Karpat. Jeho hlavní pracovní náplní je těžba a přibližování dřeva. Se svým otcem nejprve využívali dva velké traktory s navijákem a vyvážecím vlekem. Pro méně dostupné kopcovité terény, kterých není v jejich oblasti málo, používali koně.

Michal Štipčák

stromovka-shutter_galerie-980

Šikovný pomocník zvládá i největší pražský park

stromovka-shutter_galerie-980

Příspěvková organizace Lesy hlavního města Prahy má na starosti lesy, vodní toky a plochy a městské parky ve vlastnictví Magistrátu hlavního města Prahy, provozujeme i záchrannou stanici pro volně žijící živočichy. Můj úsek má v údržbě Královskou oboru – Stromovku, tedy největší park v Praze o rozloze 90,4 hektarů.

Barbora Berecová, středisko Městská zeleň Lesů hlavního města Prahy, údržba Stromovky a obory Hvězda

Kioti-DK6010CH-Ranc-Patriot

Nabízí skvělý komfort, obslouží celý ranč

Kioti-DK6010CH-Ranc-Patriot

Od konce léta 2019 využívají traktor KIOTI DK6010CH s čelním nakladačem na Ranči Patriot u Českých Budějovic. O zkušenostech s tímto strojem hovoří majitel Jiří Jíša.

Jiří Jíša, majitel

Traktor-Kioti-DK4510

Lesnictví v obci Opatovice I. u Kutné Hory

Traktor-Kioti-DK4510

Ke značce traktorů  Kioti jsme se dostali na internetu přes stránky firmy P&L spol. s r. o. Navštívili  jsme   předváděcí akci DemoGreen Vyškov, kde jsme si vyzkoušeli traktory Kioti i jiné značky. Následně jsme obešli několik firem, které se prodejem traktorů zabývají. Zaměřili jsme se na technické zázemí servisu, čistotu a přístup k zákazníkovi. Srovnávali jsme značky New Holland, Lamborghini a Kioti. Ve výběrovém řízení zvítězilo Kioti jak cenou, tak splněním všech parametrů.

Pan Tvrdík, Starosta