Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

MK3 - dva nastrojené pickupy

Praha

Společnost MK3 využívá dva nastrojené pickupy na zimní údržbu. Jeden s rovnou radlicí a rozmetadlem 850 l objemu a druhý se šípovou radlicí a rozmetadlem 550 litrů objemu.


Firma MK3 byla založena v roce 1998 v Praze a provozuje technické služby - zimní údržbu, komunální úklid a údržbu zeleně. Vedle toho se stárá o správu a pronájem nemovitostí a navrhuje a realizuje zahrady.

Na zimní údržbu využívá dva nastrojené pickupy - jeden s rovnou radlicí, druhý se šípovou a jeden s rozmetadlem 550 l a druhý 850 litrů. Každý pickup má svoje trasy a areály a dokáže se velmi rychle efektivně přemisťovat po celé Praze a okolí.

Po třech letech v provozu si chválí zejména systém GPS, díky kterému rozmetadla neustále udržují požadovanou dávku g/m2 v závislosti na pojezdové rychlosti. Díky tomu ušetří okolo 20 % materiálu proti ostatním rozmetadlům. Je to úspora finanční, ale zároveň tím šetří i životní prostředí.

Produktový manažer pro Hilltip je Ing. Adam Šimon

Napiš mi: asimon@pal.cz
nebo zavolej 728 619 745
a probereme tvé požadavky do detailu - umíme nastrojit téměř cokoliv.

Máme zkušenosti s téměř všemi značkami a stále více je Hilltip populární i na vozidlech jako je Multicar, Bonetti, Piaggio a podobné.

Team Kioti!