Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Radlice a rozmetadla naší výroby

Velké Meziříčí

K našim traktorům si vyrábíme vlastní radlice a rozmetadla na zimu. Slouží na stovkách obcí a měst v ČR!

Se začátkem prodeje traktorů Kioti byla velká poptávka po údržbě chodníků - to znamená traktor s radlicí a rozmetadlem na zimu. Nejdříve jsme prodávali radlice a rozmetadla německé nebo rakouské výroby, ale napadlo nás, proč si je nevyrábět samostatně, když máme ve firmě výrobní divizi?

Postupem času jsme vyvinuli rozmetadla o objemu 150 a 250 litrů na sůl, písek a štěrk, rozmetadla jsou léty prověřená a plně funkční.
Více informací zde: https://www.traktorykioti.cz/sortiment/prislusenstvi/rozmetadla-roki-p-l/rozmetadla-roki-p-l#content

Radlice prošly několika úpravami a testováním a dnes již můžeme říct, že není třeba nic upravoat a vše plně vyhovuje i nejnáročnějším provozům! Velikosti jsou od 125 do 240 centimetrů.
Více informací zde: https://www.traktorykioti.cz/sortiment/prislusenstvi/radlice-p-l/radlice-p-l#content

Kde je můžete vidět? Např. Žďár nad Sázavou, Obec Stáj, Obec Vohančice, Město Černošín, TS Kašperské Hory, TS Kutná Hora, TS Bystřice nad Pernštejnem, TS Klatovy, Město Zdice, Obec Lenešice, Město Třebenice, Obec Žalany, Město Tanvald, Cartec Liberec, Obec Zábrodí, Obec Velký Osek, Staré Město u Moravské Třebové, Obec Šilheřovice, TS Ostrava - Jih, Zahradnictví Vykrut, Obec Kozlovice, Obec Hvozdec, Obec Hajany, Obec Přibice, Obec Olbramovice, Obec Dobelice, Obec Jamolice, Obec Mašovice, Obec Těšetice, Obec Lukovany, Obec Kratochvilka,Obec Křoví, TS Velké Meziříčí, Obec Sklené nad Oslavou, Obec Zvole, Město Svratka, Obec Herálec, Obec Polnička a další a další...

Adam Šimon