Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Dnes má „smečka traktorů KIOTI“ více než 800 členů – tedy majitelů traktorů v rámci České republiky a Slovenska.

Naší referencí jsou jak noví zákazníci, tak vracející se spokojení majitelé traktorů s logem KIOTI na kapotě, kteří si dokupují a pořizují další nové stroje.

Vyberte si reference na konkrétní produktovou sérii:

Kioti-PX9020PS-s-krmnym-vozem

Kioti PX9020PS se osvědčil i ve spojení s krmným vozem

Kioti-PX9020PS-s-krmnym-vozem

Zemědělské družstvo Oslavice je primárně orientováno na chov skotu, zvláště na výrobu biomléka. “Z důvodu přípravy kvalitního krmení pro krávy s tržní produkcí biomléka, jsme pořídili nový tažený krmný vůz. Následně jsme k tomuto krmnému vozu začali vybírat i nový traktor, protože stará technika už výkonově nestačila. Mezi hlavní požadavky patřil jednak vyšší výkon a co nejnižší pojezdová rychlost při krmení ve stáji. Vzhledem k tomu, že nedaleko družstva sídlí společnost P&L středisko Velké Meziříčí, která prodává zemědělskou techniku, požádali jsme o nabídku a testovací jízdu přímo u nás ve stáji. Tato jízda dopadla přesně dle našeho očekávání, a to rozhodlo o koupi traktoru KIOTI PX9020PS“, říká předseda družstva Ing. Zdeněk Hanák

Ing. Zdeněk Hanák, předseda družstva

Kioti-PX9020-Joka-Marecek

Pomocník ve shromažďovacím středisku

Kioti-PX9020-Joka-Marecek

Obchodní firma JOKA byla založena v roce 1992 dvěma zemědělskými inženýry, otcem a synem Marečkovými, jako sdružení dvou fyzických osob. V roce 2006 se sdružení rozhodlo pro změnu právní formy podnikání a byla založena společnost JOKA-Mareček s. r. o., která svou činnost zaměřila na import a export hospodářských zvířat. Od roku 2003 vlastní a provozuje také shromažďovací středisko v Olešné na vysočině. V současné době firma exportuje dobytek do 12 států Evropské unie a také do zemí mimo EU. Jedná se o největší shromažďovací středisko v České republice, jehož kapacita umístění dosahuje 500 kusů telat, 300 kusů zástavového skotu, 100 kusů býků a krav, 100 kusů vysokobřezích jalovic, 400 kusů prasat, 500 kusů ovcí.

Kateřina Mičánková