Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Dnes má „smečka traktorů KIOTI“ více než 1100 členů – tedy majitelů traktorů v rámci České republiky.

Naší referencí jsou jak noví zákazníci, tak vracející se spokojení majitelé traktorů s logem KIOTI na kapotě, kteří si dokupují a pořizují další nové stroje.

Referenční mapa traktorů Kioti, klikněte na mapu

mapa-prodejcu.jpg

Vyberte si reference na konkrétní produktovou sérii:

Svratka

Druhý traktor pro Město Svratka

Svratka

Ve Svratce se pyšní novým traktorem Kioti s lesnickou nástavbou. Traktor jsme dodali na konci září 2020 v plné výbavě s čelním nakladačem, rampovačem a lesnickou nástavbou splňující ISO normy 8083 a 8084. Tyto normy byly podmínkou pro udělení dotace. Ve výbavě jsou také čelní ramena a traktor je připraven na prohrnování sněhu a na tvrdou zimu na Vysočině! Ve Svratce již mají mnoho let menší traktor Kioti CK2810H. Team Kioti!

Kioti-PX1053PC-Barta-reference

S jídlem roste chuť

Kioti-PX1053PC-Barta-reference

I když má Pavel Bárta z Bělče les jako živnostník, bere ho hlavně jako koníček. A baví ho o to víc se stroji KIOTI. „Už jsem jich od společnosti P&L vyzkoušel víc. Začal jsem malým traktorem CK30, ale postupem času s jídlem rostla chuť a já přešel na DK551,“ líčí.

Pavel Bárta

Traktor-Kioti-PX1053PC-Technicke-sluzby-Kutna-hora

Flotila KIOTI naplňuje naše požadavky

Traktor-Kioti-PX1053PC-Technicke-sluzby-Kutna-hora

„Technické služby Kutná Hora, s.r.o., jsou stoprocentní dceřinou společností Města Kutná Hora zřízenou k péči a údržbě majetku města a veřejných prostranství. Od firmy P&L provozujeme zejména na hřbitovech malý traktor KIOTI CK2810 vybavený čelním nakladačem, podkopem a zimním setem. Dále využíváme traktor KIOTI RX7330PC s příkopovým ramenem Marolin M430AX.

Jan Jäger, ředitel TS Kutná Hora

Kioti-PX9020PS-s-krmnym-vozem

Kioti PX9020PS se osvědčil i ve spojení s krmným vozem

Kioti-PX9020PS-s-krmnym-vozem

Zemědělské družstvo Oslavice je primárně orientováno na chov skotu, zvláště na výrobu biomléka. “Z důvodu přípravy kvalitního krmení pro krávy s tržní produkcí biomléka, jsme pořídili nový tažený krmný vůz. Následně jsme k tomuto krmnému vozu začali vybírat i nový traktor, protože stará technika už výkonově nestačila. Mezi hlavní požadavky patřil jednak vyšší výkon a co nejnižší pojezdová rychlost při krmení ve stáji. Vzhledem k tomu, že nedaleko družstva sídlí společnost P&L středisko Velké Meziříčí, která prodává zemědělskou techniku, požádali jsme o nabídku a testovací jízdu přímo u nás ve stáji. Tato jízda dopadla přesně dle našeho očekávání, a to rozhodlo o koupi traktoru KIOTI PX9020PS“, říká předseda družstva Ing. Zdeněk Hanák

Ing. Zdeněk Hanák, předseda družstva

Kioti-PX9020-Joka-Marecek

Pomocník ve shromažďovacím středisku

Kioti-PX9020-Joka-Marecek

Obchodní firma JOKA byla založena v roce 1992 dvěma zemědělskými inženýry, otcem a synem Marečkovými, jako sdružení dvou fyzických osob. V roce 2006 se sdružení rozhodlo pro změnu právní formy podnikání a byla založena společnost JOKA-Mareček s. r. o., která svou činnost zaměřila na import a export hospodářských zvířat. Od roku 2003 vlastní a provozuje také shromažďovací středisko v Olešné na vysočině. V současné době firma exportuje dobytek do 12 států Evropské unie a také do zemí mimo EU. Jedná se o největší shromažďovací středisko v České republice, jehož kapacita umístění dosahuje 500 kusů telat, 300 kusů zástavového skotu, 100 kusů býků a krav, 100 kusů vysokobřezích jalovic, 400 kusů prasat, 500 kusů ovcí.

Kateřina Mičánková