Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Dnes má „smečka traktorů KIOTI“ více než 800 členů – tedy majitelů traktorů v rámci České republiky a Slovenska.

Naší referencí jsou jak noví zákazníci, tak vracející se spokojení majitelé traktorů s logem KIOTI na kapotě, kteří si dokupují a pořizují další nové stroje.

Vyberte si reference na konkrétní produktovou sérii:

Kioti-RX-7330-PC-Prikopove-rameno-Marolin-M-430-AX

Dva pomocníci pro rozmanitou škálu činností

Kioti-RX-7330-PC-Prikopove-rameno-Marolin-M-430-AX

Rozsah činností, které společnost Technické služby Kutná Hora zajišťuje nejen pro město, ale i zákazníky z řad občanů, firem a organizací, je široký a klade vysoké nároky na zaměstnance i na technický park. Ten je proto důležité pravidelně obměňovat a doplňovat. Na sklonku roku 2016 do něj přibyly hned dva traktory Kioti s příslušnými adaptéry umožňujícími celoroční využití strojů.

Ing. Jan Jäger, jednatel technických služeb Kutná Hora

Kioti-RX6020-celni-nakladac-obec-Lopenik

Traktor si poradí i v kopcovitém lesním terénu

Kioti-RX6020-celni-nakladac-obec-Lopenik

Ve Zlínském kraji v oblasti Bílých Karpat se nachází kopaničářská obec Lopeník. Obec s 220 stálými obyvateli a rozlohou katastru 12,5 km2 vlastní 74 hektarů lesů a o ty je třeba se řádně postarat. Od letošního jara jsou v tomto směru v Lopeníku soběstační. Velkou zásluhu na tom má nový traktor Kioti RX 6020 v lesní úpravě a s příslušnou výbavou.

Roman Paleček

Kioti-RX7320-Rudikov

Traktor pracuje se štěpkovačem, překopávačem i čelním nakladačem

Kioti-RX7320-Rudikov

V okrese Třebíč se nachází obec Rudíkov se svými více než sedmi sty obyvateli. Také v této obci museli před časem přistoupit k řešení zpracování a dalšího využití bioodpadu. V březnu 2015 proto požádala obec o dotaci na technologické vybavení nové kompostárny. Žádost byla kladně vyhodnocena a SFŽP poskytl 90% dotaci na potřebnou techniku. Důležitou součástí nové technologické linky byl mimo jiné traktor Kioti RX7320, který stejně jako ostatní zařízení dodala do Rudíkova společnost P & L, která má svoje prodejní a servisní středisko v nedalekém Velkém Meziříčí.

Roman Paleček