Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Dnes má „smečka traktorů KIOTI“ více než 1000 členů – tedy majitelů traktorů v rámci České republiky.

Naší referencí jsou jak noví zákazníci, tak vracející se spokojení majitelé traktorů s logem KIOTI na kapotě, kteří si dokupují a pořizují další nové stroje.

Referenční mapa traktorů Kioti, klikněte na mapu

mapa-prodejcu.jpg

Vyberte si reference na konkrétní produktovou sérii:

LDO-predani-RX7330

Kioti do lesní školky

LDO-predani-RX7330

Kioti RX7330PC-GE Premium v plné výbavě jezdí v Lesním družstvu obcí Přibyslav od srpna 2021. Traktor pracuje v lesní školce, při podzimních výlovech s vlekem s káděmi a v zimě prohrnuje se šípovou radlicí a sype silnice válečkovým sypačem. Team Kioti!

RX7330

Traktor na zimu pro Město Tišnov

RX7330

Traktor na profesionální zimní údržbu jsme dodali do Města Tišnov. Kioti RX7330PC-GE Premium s čelní šípovodu radlicí a válečkovým sypačem Agrometall prohrnuje a sype. Team Kioti!

IMG_2613

Obec Lavičky s druhým traktorem

IMG_2613

Obec Lavičky má již dlouhé roky menší model CK2810H a nastal čas pořídit většího bráchu. S menším traktorem byli spokojeni a nebyl důvod měnit značku. V roce 2021 zakoupila obec model RX6630PC v plné výbavě s čelním nakladačem, čelní šípovou radlicí, rozmetadlem Hilltip, příkopovým ramenem Marolin a nosičem kontejnerů WTC. Team Kioti!

Kioti-RX7330PC-Kubin

Kojot z Velichova dostane nejspíš parťáky

Kioti-RX7330PC-Kubin

V obci Velichov na Karlovarsku hospodaří podnikatel Tomáš Kubín. „Živíme se lesnickou a zemědělskou činností. Před pár lety jsme kvůli našim koním koupili menší farmu a už to jelo,“ směje se Kubín, jenž postupně rozvíjí rodinnou farmu. „Přibyli koně, krávy, prasata, ovce a bez traktoru už to nešlo,“ doplňuje.

Tomáš Kubín

Traktor-Kioti-RX7330-v-obci-Rudikov-(1)

KIOTI ocení i obecní rozpočet

Traktor-Kioti-RX7330-v-obci-Rudikov-(1)

Obec Rudíkov v okrese Třebíč využívá od firmy P&L KIOTI RX7330PC s čelním nakladačem, překopávač kompostu, štěpkovač dřevní hmoty, rozmetadlo Hilltip a sekací traktůrek, který v zimě slouží i pro prohrnování chodníků. Co o nich říká Zdeněk Souček, starosta Rudíkova?

Zdeněk Souček, starosta obce