Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Univerzální celoroční šikula

Při jedné z návštěv u zákazníka na podzim v roce 2016 se mi tento klient svěřil, že si na zimní období bude pořizovat čtyřkolku s pásy kvůli lepší dostupnosti chalupy a pro pohyb v jejím okolí.

Při následující debatě jsme hovořili i o dalším celoročním využití, kdy jsem mu nabídl jako jedno z řešení víceúčelové vozidlo Kioti Mechron. Tato technika jej zaujala právě pro její možné všestranné využití během celého roku.
V zimě je možné ji využívat s pásy pro přístup k chalupě, s radlicí navíc pomůže s manipulaci a odhrnováním sněhu. Od jara do podzimu pak bude mít využití jako všestranná čtyřkolka se sklopnou korbou pro dopravu a pohyb v těžkém terénu.
Domluvili jsme si předvedení této techniky ve středisku P&L ve Velkém Meziříčí v prosinci 2016. Vozidlo Kioti Mechron v provedení s vytápěnou uzavřenou kabinou bylo připraveno a zákazníkovi předvedeno s praktickou ukázkou.
Kioti Mechron ho oslovil, klientovi se líbilo provedení a nadchla ho právě možnost, že bude splňovat celoroční
využití pro jeho potřeby.
Při následujícím posezení jsme doladili sestavu techniky, pásy, přední závěs a radlici a zákazník na místě Kioti Mechron objednal. Předání proběhlo v lednu 2017 v Jizerských horách. V létě
sloužil Kioti Mechron mimo jiné i jako mobilní čerpací stanice, kdy byla na korbu upevněna 300litrová nádoba s výdejní sestavou pohonných hmot. Pro zimní období 2017/2018 byl doplněn o taženého stopaře připojeného do zadního závěsu.

Stanislav Langr, LGD Technika