Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Dnes má „smečka traktorů KIOTI“ více než 1000 členů – tedy majitelů traktorů v rámci České republiky a Slovenska.

Naší referencí jsou jak noví zákazníci, tak vracející se spokojení majitelé traktorů s logem KIOTI na kapotě, kteří si dokupují a pořizují další nové stroje.

Referenční mapa traktorů Kioti, klikněte na mapu

mapa-prodejcu.jpg

Vyberte si reference na konkrétní produktovou sérii:

Ilustrativni-foto

Problém není ani přerostlá či mokrá tráva

Ilustrativni-foto

Cobe Ivanovski je jednatelem společnosti T.E.S., s. r. o., což je městská obchodní společnost založená městem Polička v roce 1996. Portfolio činností zahrnuje výrobu tepelné energie v 19 kotelnách, správu téměř 1100 bytů, zajišťování celoroční údržby pro město Poličku i externí zákazníky a v neposlední řadě provozuje plavecký bazén, koupaliště a zimní stadion v tomto městě ležícím v Pardubickém kraji.

Cobe Ivanovski, jednatelem

Traktorova-sekacka-Kioti-WD1260-na-Setkani-starosu-Malec-2019

Přesvědčilo nás i dílenské zpracování

Traktorova-sekacka-Kioti-WD1260-na-Setkani-starosu-Malec-2019

„Maleč je obec v okrese Havlíčkův Brod, v Kraji Vysočina, žije u nás 657 obyvatel. Od roku 2018 využíváme sekačku KIOTI WD1260, o rok později přibyl traktor KIOTI CK3310.

Karel Musílek, starosta obce

WD1260

Sečení? Radost i pro starostu

WD1260

Bedihošť se nachází pět kilometrů od Prostějova a jen tři kilometry od servisního střediska P&L Hrubčice. I to byl důvod, proč starosta obce Jiří Zips oslovil naši firmu se žádostí o pomoc při pořízení nového žacího traktoru.

Kioti-WD1260-v-akci1

Spokojenost na šumavských svazích

Kioti-WD1260-v-akci1

Hartmanice na Šumavě využívají pro údržbu zelených ploch od jara 2017 žací traktor s výškovým výsypem Kioti WD1260. Starosta města Pavel Valdman prozrazuje, jak jsou s ním spokojeni.

WD1260-detsky-domov

Traktůrek krášlí prostředí dětem

WD1260-detsky-domov

O novince loňského roku, travním traktoru Kioti WD 1260, jsme psali bezprostředně po uvedení na trh. Pro další zkušenosti jsme se vypravili do dětského domova v Nové Vsi u Chotěboře na úpatí Železných hor v Kraji Vysočina. Termín návštěvy byl sváteční: 20. července 2016 uplynul rok od předání stroje.

Roman Paleček