Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Problém není ani přerostlá či mokrá tráva

Polička

Cobe Ivanovski je jednatelem společnosti T.E.S., s. r. o., což je městská obchodní společnost založená městem Polička v roce 1996. Portfolio činností zahrnuje výrobu tepelné energie v 19 kotelnách, správu téměř 1100 bytů, zajišťování celoroční údržby pro město Poličku i externí zákazníky a v neposlední řadě provozuje plavecký bazén, koupaliště a zimní stadion v tomto městě ležícím v Pardubickém kraji.

Jaké stroje a jak dlouho máte od společnosti P&L, s. r. o?
Od společnosti P&L jsme zakoupili dva žací traktory KIOTI WD1260. První v roce 2018 a druhý v následujícím roce.
 
Jak je využíváte a jak jste s nimi spokojení?
Stroje používáme při sečení trávy, jejich velkou výhodou je dieselový motor s vysokým kroutícím momentem, široký vyhazovací tunel a uzávěrka diferenciálu zadní nápravy. Stroje díky tomu zvládají i přerostlou nebo mokrou trávu.
 
Proč jste vybrali zrovna značku KIOTI? Co bylo rozhodující pro nákup?
Kritéria byla: robustnost a zároveň obratnost stroje, výškový výsyp s dosahem alespoň 190 cm, objem sběrného koše nad 500 litrů, šířka žacího ústrojí v rozmezí 120 – 130 cm, uzávěrka diferenciálu zadních kol a dostupný servis. Tyto i řadu dalších požadavků žací traktory KIOTI WD1260 splňují, a proto jsme si je koupili.
 
Přemýšlíte o nákupu dalších strojů a příslušenství?
Do budoucna uvažujeme o nákupu malotraktoru se zimním setem na zimní údržbu chodníků.
 
Co pro vás značka KIOTI znamená a doporučil byste její výrobky dalším klientům?
Žací traktory KIOTI WD1260 nám umožnily zvládnout sečení trávy rychleji než stroje, které jsme měli předtím, a jak již bylo řečeno, nyní můžeme bez potíží sekat i přerostlou a mokrou trávu. Dosavadní zkušenosti s oběma stroji máme velice dobré, proto je můžeme doporučit i dalším zákazníkům.
 

Cobe Ivanovski, jednatelem