Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Obec udržují s komplexní technickou výbavou

Obec Věžnice

V kraji Vysočina severozápadně od města Polná se v údolí řeky Šlapanky nachází obec Věžnice. Kdo touto oblastí projíždí, zorientuje se poměrně snadno. V katastru obce jsou totiž od konce roku 2009 v provozu dvě větrné elektrárny s celkovým instalovaným výkonem 4,1 MW a jsou vidět již poměrně zdaleka. Ale elektrárny nebyly důvodem naší návštěvy. Tím byl především traktor Kioti CK22 HST s příslušnými adaptéry, který s údržbou obce pomáhá již bezmála tři roky.

Nový traktor ve Věžnici pořídili v červnu 2011 společně s  žacími adaptéry a postupně dokoupili potřebné nářadí na zimní údržbu. „Kromě rozmetadla a svahové robotické sekačky nám veškerou techniku dodala společnost P&L prostřednictvím své obchodně servisní provozovny, jež má sídlo ve Velkém Meziříčí. To není od nás daleko, což se kladně projevuje na kvalitním a rychlém zajištění potřebného servisu,“ říká místostarosta obce Jaroslav Kunc.

Roman Paleček