Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Service

SERVIS, ZA KTERÝM STOJÍ LIDÉ.

Od samého založení firmy v roce 1990, klademe velký důraz na kvalitní servis a rychlou dodávku náhradních dílů. Abychom tento záměr dodrželi, byla postupně vybudována obchodně servisní střediska P & L ve Velkém Meziříčí, Hrubčicích u Prostějova, Kroměříži, Žďáru nad Sázavou, Šumperku a Osíku u Litomyšle, dále budujeme obchodní a servisní síť prostřednictvím obchodních partnerů v rámci celé ČR a SR.

Všechny servisní haly mohou nabídnout prostorné zázemí, moderní technické vybavení a odborně zdatný personál s dlouholetými zkušenostmi. Naši servisní technici v případě potřeby jezdí po celé ČR. Pro přípravu nových komunálních strojů a traktorů Kioti využíváme specializované dílny, kde probíhají předprodejní prohlídky, případné kompletace traktorových souprav s příslušenstvím, běžný servis či případné opravy. Servisní technici mají k dispozici speciální diagnostické zařízení pro rychlou kontrolu stroje či odhalení případné závady. 

Pravidelná údržba a servisní prohlídky jsou základním předpokladem pro bezproblémový provoz stroje a dlouhou životnost!