Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Dnes má „smečka traktorů KIOTI“ více než 800 členů – tedy majitelů traktorů v rámci České republiky a Slovenska.

Naší referencí jsou jak noví zákazníci, tak vracející se spokojení majitelé traktorů s logem KIOTI na kapotě, kteří si dokupují a pořizují další nové stroje.

Referenční mapa traktorů Kioti, klikněte na mapu

mapa-prodejcu.jpg

Vyberte si reference na konkrétní produktovou sérii:

y

Hilltip pro posyp i postřik

y

Další čerstvou akvizicí z loňského listopadu ve stáji společnosti STAKO je elektrické (12V) rozmetadlo finské provenience Hilltip IceStriker 1100 pro posyp komunikací solí nebo pískem, popřípadě postřik solankou. Dodala ho také firma P&L. Určeno je pro pick-upy a lehká nákladní vozidla. Z důvodu snížení hmotnosti je zásobník z polyetylenu, součásti přicházející do styku se solí z nerezu.

Kioti-EX50HST-se-snehovou-frezou-(1)

Komfort i výkon traktoru se obsluze líbí

Kioti-EX50HST-se-snehovou-frezou-(1)

Za zkušenostmi s provozem traktoru Kioti EX50 HST jsme se vypravili na úpatí Lužických hor do Heřmanic v Podještědí, kde má svůj centrální prodejní sklad společnost Kobryn. Ta sice působí na trhu především jako dodavatel materiálů pro suchou stavbu, nicméně provozuje i další spektrum činností a při jedné z nich nachází uplatnění i zmiňovaný traktor.

Roman Paleček

IMG-20191030-WA0011

Odvede práce za tři lidi

IMG-20191030-WA0011

Jmenujeme se Tůmovi, jsme z Pardubic a nedaleko od nich jsme si před 22 lety koupili zahrádku. Chtěli jsme si tam výhledově postavit malý domek. Na zahradě bylo tehdy asi 20 stromů a k tomu 18 ořešáků. Časem jsme si domeček skutečně postavili, k tomu malé hospodářství, včelařství a vysadili jsme další stromy. Mysleli jsme si, že zůstaneme věčně mladí, zdraví a schopní udržovat těch 7550 m2, zhruba 60 stromů a občas i 20 včelstev, a to při časově dost náročném zaměstnání.

Pavel Tůma

Traktor-Kioti-RX7330-v-obci-Rudikov-(1)

KIOTI ocení i obecní rozpočet

Traktor-Kioti-RX7330-v-obci-Rudikov-(1)

Obec Rudíkov v okrese Třebíč využívá od firmy P&L KIOTI RX7330PC s čelním nakladačem, překopávač kompostu, štěpkovač dřevní hmoty, rozmetadlo Hilltip a sekací traktůrek, který v zimě slouží i pro prohrnování chodníků. Co o nich říká Zdeněk Souček, starosta Rudíkova?

Zdeněk Souček, starosta obce

DK5010-NHS-navijak-krpan

Spojuje sílu velkého stroje i obratnost koňů

DK5010-NHS-navijak-krpan

Michal Štipčák se zabývá službami v lesnictví v podhůří Bílých Karpat. Jeho hlavní pracovní náplní je těžba a přibližování dřeva. Se svým otcem nejprve využívali dva velké traktory s navijákem a vyvážecím vlekem. Pro méně dostupné kopcovité terény, kterých není v jejich oblasti málo, používali koně.

Michal Štipčák