Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Dnes má „smečka traktorů KIOTI“ více než 1000 členů – tedy majitelů traktorů v rámci České republiky a Slovenska.

Naší referencí jsou jak noví zákazníci, tak vracející se spokojení majitelé traktorů s logem KIOTI na kapotě, kteří si dokupují a pořizují další nové stroje.

Referenční mapa traktorů Kioti, klikněte na mapu

mapa-prodejcu.jpg

Vyberte si reference na konkrétní produktovou sérii:

Kioti-NX50-Velesovice

O nákupu rozhodla potřeba soběstačnosti při zimní údržbě

Kioti-NX50-Velesovice

V okrese Vyškov se nachází obec Velešovice se svými téměř 1300 obyvateli a katastrální výměrou 6,5 km2 zahrnující mimo jiné osm kilometrů místních komunikací a chodníků i síť polních cest. Právě zimní údržba místních komunikací byla základním impulzem k pořízení nového traktoru Kioti NX5010 HST s čelní sněhovou radlicí a válečkovým sypačem.

Roman Paleček

IMG-20191030-WA0011

Odvede práce za tři lidi

IMG-20191030-WA0011

Jmenujeme se Tůmovi, jsme z Pardubic a nedaleko od nich jsme si před 22 lety koupili zahrádku. Chtěli jsme si tam výhledově postavit malý domek. Na zahradě bylo tehdy asi 20 stromů a k tomu 18 ořešáků. Časem jsme si domeček skutečně postavili, k tomu malé hospodářství, včelařství a vysadili jsme další stromy. Mysleli jsme si, že zůstaneme věčně mladí, zdraví a schopní udržovat těch 7550 m2, zhruba 60 stromů a občas i 20 včelstev, a to při časově dost náročném zaměstnání.

Pavel Tůma

Kioti-RX-7330-PC-Prikopove-rameno-Marolin-M-430-AX

Sečení příkopů v Kutné Hoře

Kioti-RX-7330-PC-Prikopove-rameno-Marolin-M-430-AX

„Technické služby Kutná Hora, s. r.o., jsou stoprocentní dceřinou společností Města Kutná Hora zřízenou k péči a údržbě majetku města a veřejných prostranství. Od firmy P&L provozujeme zejména na hřbitovech malý traktor KIOTI CK2810 vybavený čelním nakladačem, podkopem a zimním setem. Dále využíváme traktor KIOTI RX7330PC s příkopovým ramenem Marolin M430AX.

Jan Jäger, ředitel TS Kutná Hora

Traktor-Kioti-RX7330-v-obci-Rudikov-(1)

KIOTI ocení i obecní rozpočet

Traktor-Kioti-RX7330-v-obci-Rudikov-(1)

Obec Rudíkov v okrese Třebíč využívá od firmy P&L KIOTI RX7330PC s čelním nakladačem, překopávač kompostu, štěpkovač dřevní hmoty, rozmetadlo Hilltip a sekací traktůrek, který v zimě slouží i pro prohrnování chodníků. Co o nich říká Zdeněk Souček, starosta Rudíkova?

Zdeněk Souček, starosta obce

DK5010-NHS-navijak-krpan

Spojuje sílu velkého stroje i obratnost koňů

DK5010-NHS-navijak-krpan

Michal Štipčák se zabývá službami v lesnictví v podhůří Bílých Karpat. Jeho hlavní pracovní náplní je těžba a přibližování dřeva. Se svým otcem nejprve využívali dva velké traktory s navijákem a vyvážecím vlekem. Pro méně dostupné kopcovité terény, kterých není v jejich oblasti málo, používali koně.

Michal Štipčák