Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

V roce 2019 má „smečka traktorů KIOTI“ více než 750 členů – tedy majitelů traktorů v rámci České republiky a Slovenska.

Naší referencí jsou jak noví zákazníci, tak vracející se spokojení majitelé traktorů s logem KIOTI na kapotě, kteří si dokupují a pořizují další nové stroje.

Vyberte si reference na konkrétní produktovou sérii:

Traktor-Kioti-DK4510

Lesnictví v obci Opatovice I. u Kutné Hory

Traktor-Kioti-DK4510

Ke značce traktorů  Kioti jsme se dostali na internetu přes stránky firmy P&L spol. s r. o. Navštívili  jsme   předváděcí akci DemoGreen Vyškov, kde jsme si vyzkoušeli traktory Kioti i jiné značky. Následně jsme obešli několik firem, které se prodejem traktorů zabývají. Zaměřili jsme se na technické zázemí servisu, čistotu a přístup k zákazníkovi. Srovnávali jsme značky New Holland, Lamborghini a Kioti. Ve výběrovém řízení zvítězilo Kioti jak cenou, tak splněním všech parametrů.

Pan Tvrdík, Starosta

Kioti-CS2610-web

„Klíčožrout“ vítězí v bitvě s trávou

Kioti-CS2610-web

Zdeněk Galuška je známý podnikatel z Vysočiny. Věnuje se stavebnictví i dalším odvětvím, a tak jako většina manažerů si váží svého vlastního času. Jednou z činností, kterými se zabývá, je i pronajímání nemovitostí. „Když jsem sečetl, kolik hodin ročně trávíme se synem a přítelkyní Simonou sečením a sběrem trávy kolem našeho domu i pronajímaných nemovitostí, byl jsem v šoku,“ vypráví.

WD1260

Sečení? Radost i pro starostu

WD1260

Bedihošť se nachází pět kilometrů od Prostějova a jen tři kilometry od servisního střediska P&L Hrubčice. I to byl důvod, proč starosta obce Jiří Zips oslovil naši firmu se žádostí o pomoc při pořízení nového žacího traktoru.

y

HILLTIP pro posyp i postřik

y

Další čerstvou akvizicí z loňského listopadu ve stáji společnosti STAKO je elektrické (12V) rozmetadlo finské provenience Hilltip IceStriker 1100 pro posyp komunikací solí nebo pískem, popřípadě postřik solankou. Dodala ho také firma P&L. Určeno je pro pick-upy a lehká nákladní vozidla. Z důvodu snížení hmotnosti je zásobník z polyetylenu, součásti přicházející do styku se solí z nerezu.

Kioti-PX9020PS-s-krmnym-vozem

Kioti PX9020PS se osvědčil i ve spojení s krmným vozem

Kioti-PX9020PS-s-krmnym-vozem

Zemědělské družstvo Oslavice je primárně orientováno na chov skotu, zvláště na výrobu biomléka. “Z důvodu přípravy kvalitního krmení pro krávy s tržní produkcí biomléka, jsme pořídili nový tažený krmný vůz. Následně jsme k tomuto krmnému vozu začali vybírat i nový traktor, protože stará technika už výkonově nestačila. Mezi hlavní požadavky patřil jednak vyšší výkon a co nejnižší pojezdová rychlost při krmení ve stáji. Vzhledem k tomu, že nedaleko družstva sídlí společnost P&L středisko Velké Meziříčí, která prodává zemědělskou techniku, požádali jsme o nabídku a testovací jízdu přímo u nás ve stáji. Tato jízda dopadla přesně dle našeho očekávání, a to rozhodlo o koupi traktoru KIOTI PX9020PS“, říká předseda družstva Ing. Zdeněk Hanák

Ing. Zdeněk Hanák, předseda družstva