Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Dnes má „smečka traktorů KIOTI“ více než 1000 členů – tedy majitelů traktorů v rámci České republiky.

Naší referencí jsou jak noví zákazníci, tak vracející se spokojení majitelé traktorů s logem KIOTI na kapotě, kteří si dokupují a pořizují další nové stroje.

Referenční mapa traktorů Kioti, klikněte na mapu

mapa-prodejcu.jpg

Vyberte si reference na konkrétní produktovou sérii:

CS2220-predani-traktoru

Nejmenší Kojot pro pana Pilaře

CS2220-predani-traktoru

Pan Pilař si pořídil na své políčko CSko. S traktorem oře, kypří půdu, sází brambory a traktor mu slouží na všechny malé zemědělské práce. Team Kioti!

Pan-Rolinc-Kioti-CS2220-s-celnim-nakladacem

Kioti dělá radost

Pan-Rolinc-Kioti-CS2220-s-celnim-nakladacem

Soukromý majitel si udělal radost a pořídil si nejmenšího Kioťáka CS2220U s čelním nakladačem. Traktor dělá jen a jen radost. Team Kioti!

Predani-traktoru-Kioti-CS2220-(3)

Pro radost i na práci

Predani-traktoru-Kioti-CS2220-(3)

V Ledcích u Kladna je soukromý majitel modelu CS2220U s čelním nakladačem. Traktor používá na drobné práce a na vše co je potřeba. Team Kioti!

IMG-20191030-WA0011

Odvede práce za tři lidi

IMG-20191030-WA0011

Jmenujeme se Tůmovi, jsme z Pardubic a nedaleko od nich jsme si před 22 lety koupili zahrádku. Chtěli jsme si tam výhledově postavit malý domek. Na zahradě bylo tehdy asi 20 stromů a k tomu 18 ořešáků. Časem jsme si domeček skutečně postavili, k tomu malé hospodářství, včelařství a vysadili jsme další stromy. Mysleli jsme si, že zůstaneme věčně mladí, zdraví a schopní udržovat těch 7550 m2, zhruba 60 stromů a občas i 20 včelstev, a to při časově dost náročném zaměstnání.

Pavel Tůma

Traktor-Kioti-CS2610

Kioti CS2610 na zámku společnosti Kinský Žďár, a. s.

Traktor-Kioti-CS2610

Traktor KIOTI CS2610 jsme pořídili pro komplexní údržbu zámku společnosti KINSKÝ Žďár, a.s. Jsme s ním velmi spokojení. Vzhledem k velikosti travnaté plochy traktor využíváme prakticky každý den. Obsluha je jednoduchá a traktor se sekačkou odvádí velmi dobrou práci. Tráva je dostatečně rozmulčovaná, a tak jsou naše zámecké trávníky velmi pěkné, říká pan Trčka, pracovník údržby na zámku ve Žďáře nad Sázavou.

pan Trčka, pracovník údržby