Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Dnes má „smečka traktorů KIOTI“ více než 1000 členů – tedy majitelů traktorů v rámci České republiky.

Naší referencí jsou jak noví zákazníci, tak vracející se spokojení majitelé traktorů s logem KIOTI na kapotě, kteří si dokupují a pořizují další nové stroje.

Referenční mapa traktorů Kioti, klikněte na mapu

mapa-prodejcu.jpg

Vyberte si reference na konkrétní produktovou sérii:

Navrh-bez-nazvu-(13)

Toyota Hilux na zimní údržbu

Navrh-bez-nazvu-(13)

Na celoroční údržbu obce v Dolní Cerekvi zakoupili Toyotu Hilux třístranný sklápěč. Dál je Toyota vybavena šípovou radlicí Hilltip 2250VP a rozmetadlem Hilltip s objemem 850 litrů. Obrovskou výhodou Hilltipu je GPS a automatickým systém dávkování posypového materiálu. Ať Toyota dlouhé roky slouží! Team Kioti!

Mitsubishi-L200CC-s-Hilltip-pluhem-a-rozmetadlem

MK3 - dva nastrojené pickupy

Mitsubishi-L200CC-s-Hilltip-pluhem-a-rozmetadlem

Společnost MK3 využívá dva nastrojené pickupy na zimní údržbu. Jeden s rovnou radlicí a rozmetadlem 850 l objemu a druhý se šípovou radlicí a rozmetadlem 550 litrů objemu.

Traktor-Kioti-CK3310H-zimni-set-P-L

Radlice a rozmetadla naší výroby

Traktor-Kioti-CK3310H-zimni-set-P-L

K našim traktorům si vyrábíme vlastní radlice a rozmetadla na zimu. Slouží na stovkách obcí a měst v ČR!

Adam Šimon

Kioti-RX-7330-PC-Prikopove-rameno-Marolin-M-430-AX

Sečení příkopů v Kutné Hoře

Kioti-RX-7330-PC-Prikopove-rameno-Marolin-M-430-AX

„Technické služby Kutná Hora, s. r.o., jsou stoprocentní dceřinou společností Města Kutná Hora zřízenou k péči a údržbě majetku města a veřejných prostranství. Od firmy P&L provozujeme zejména na hřbitovech malý traktor KIOTI CK2810 vybavený čelním nakladačem, podkopem a zimním setem. Dále využíváme traktor KIOTI RX7330PC s příkopovým ramenem Marolin M430AX.

Jan Jäger, ředitel TS Kutná Hora

y

Hilltip pro posyp i postřik

y

Další čerstvou akvizicí z loňského listopadu ve stáji společnosti STAKO je elektrické (12V) rozmetadlo finské provenience Hilltip IceStriker 1100 pro posyp komunikací solí nebo pískem, popřípadě postřik solankou. Dodala ho také firma P&L. Určeno je pro pick-upy a lehká nákladní vozidla. Z důvodu snížení hmotnosti je zásobník z polyetylenu, součásti přicházející do styku se solí z nerezu.