Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Dnes má „smečka traktorů KIOTI“ více než 1000 členů – tedy majitelů traktorů v rámci České republiky a Slovenska.

Naší referencí jsou jak noví zákazníci, tak vracející se spokojení majitelé traktorů s logem KIOTI na kapotě, kteří si dokupují a pořizují další nové stroje.

Referenční mapa traktorů Kioti, klikněte na mapu

mapa-prodejcu.jpg

Vyberte si reference na konkrétní produktovou sérii:

Traktor-Kioti-CK3310H-zimni-set-P-L

Radlice a rozmetadla naší výroby

Traktor-Kioti-CK3310H-zimni-set-P-L

K našim traktorům si vyrábíme vlastní radlice a rozmetadla na zimu. Slouží na stovkách obcí a měst v ČR!

Adam Šimon

Kioti-RX-7330-PC-Prikopove-rameno-Marolin-M-430-AX

Sečení příkopů v Kutné Hoře

Kioti-RX-7330-PC-Prikopove-rameno-Marolin-M-430-AX

„Technické služby Kutná Hora, s. r.o., jsou stoprocentní dceřinou společností Města Kutná Hora zřízenou k péči a údržbě majetku města a veřejných prostranství. Od firmy P&L provozujeme zejména na hřbitovech malý traktor KIOTI CK2810 vybavený čelním nakladačem, podkopem a zimním setem. Dále využíváme traktor KIOTI RX7330PC s příkopovým ramenem Marolin M430AX.

Jan Jäger, ředitel TS Kutná Hora

y

Hilltip pro posyp i postřik

y

Další čerstvou akvizicí z loňského listopadu ve stáji společnosti STAKO je elektrické (12V) rozmetadlo finské provenience Hilltip IceStriker 1100 pro posyp komunikací solí nebo pískem, popřípadě postřik solankou. Dodala ho také firma P&L. Určeno je pro pick-upy a lehká nákladní vozidla. Z důvodu snížení hmotnosti je zásobník z polyetylenu, součásti přicházející do styku se solí z nerezu.

Prikopove-rameno-Marolin-M580SX

Údržba zelených ploch s novou soupravou

Prikopove-rameno-Marolin-M580SX

Sečením se sběrem i mulčováním travních ploch se zabývá ve Velkém Meziříčí a jeho okolí firma Jiřího Pálky. Postupem času, jak zakázek přibývalo, bylo nutné se vybavit potřebnou profesionální mechanizací. K ručně vedeným a traktorovým sekačkám přibyl letos na jaře čelní stranově posuvný mulčovač a příkopové rameno Marolin M580SX.

Roman Paleček