Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Šikovný pomocník zvládá i největší pražský park

Lesy hlavního města Prahy

Příspěvková organizace Lesy hlavního města Prahy má na starosti lesy, vodní toky a plochy a městské parky ve vlastnictví Magistrátu hlavního města Prahy, provozujeme i záchrannou stanici pro volně žijící živočichy. Můj úsek má v údržbě Královskou oboru – Stromovku, tedy největší park v Praze o rozloze 90,4 hektarů.

V něm využíváme od podzimu roku 2018 stroj KIOTI DK6010CH. Malotraktor používáme při seči a vertikutaci trávníků s Amazone 135, při topdressingu (potahování trávníkového porostu slabou vrstvičkou speciálního substrátu z kompostu, rašeliny a písku – pozn. red.), při hnojení anorganickými hnojivy a s podkopem na kopání výsadbových děr. Proč jsme vybrali pro naše potřeby zrovna značku KIOTI? Vzhledem k povaze naší organizace musíme dělat transparentní výběrová řízení, a tak musíme dbát na jasnou technickou specifikaci. Vše, co jsme do ní dali, KIOTI splnil na sto procent. Díky síle toho stroje můžeme i do budoucnosti uvažovat o pořízení silnějšího podkopu. Potěšilo nás, že po roce používání nebyl nutný žádný servis, využili jsme tak jen ten garanční.“

Barbora Berecová, středisko Městská zeleň Lesů hlavního města Prahy, údržba Stromovky a obory Hvězda