Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

S jídlem roste chuť

Běleč

I když má Pavel Bárta z Bělče les jako živnostník, bere ho hlavně jako koníček. A baví ho o to víc se stroji KIOTI. „Už jsem jich od společnosti P&L vyzkoušel víc. Začal jsem malým traktorem CK30, ale postupem času s jídlem rostla chuť a já přešel na DK551,“ líčí.

U traktorů využíval i příslušenství jako například radlici na sníh, mulčovač, naviják a vozík. „Nicméně ani to mi nestačilo a momentálně si užívám práci s PX1053PC a to včetně navijáku, rampovače a teď i vyvážečky Scandic,“ prozrazuje Bárta a pochvaluje si i servis. „S tím jsem spokojený moc, vždy mi vyšli vstříc a jako malý živnostníček jsem si nikdy nepřipadal jako pleva. Naopak.“

KIOTI byla pro něho nejprve úplně neznámá značka, ale rychle si u něj v Bělči získala místo. „Stroj ukázal, že to není žádné ořezávátko. Pak jsem zjistil, že ho používá i komunál v Praze,“ poznamenává Bárta. Výhodou pro něj byla nejen vzdálenost servisu od bydliště, ale také zajímavé možnosti financování. Jelikož stroje v jeho garáži jsou poměrně nové a s vyvážečkou Scandic se vlastně teprve důkladně seznamuje, o rozšiřování „vozového parku“ zatím neuvažuje. „Ale co není, může být,“ upozorňuje Bárta. V tom případě by klidně znovu vsadil na KIOTI. „Práce s touto značkou je pro mě radost. Snadné uživatelské rozhraní a velká spolehlivost mě nenutí zamýšlet se nad výměnou,“ pochvaluje si.

Pavel Bárta