Traktorová poradna

Navrhneme Vám řešení a doporučíme vhodný model traktoru i příslušenství nejdéle do dvou dnů, obvykle během několika hodin.

Hilltip - Finská kvalita

Začátky byly skromné, nicméně od roku 2010 jedou naplno. Jejich motto je jas né: Chceme být lídrem ve vývoji a produkci těchto zařízení v Evropě. A daří se jim to, jsou na špici oboru, určují trendy a tvoří budoucnost. V roce 2016 dosáhli celkového obratu šest milionů eur, v sezoně produkují 25 rozmetadel týdně a do roku 2020 plánují zdvojnásobit výrobní kapacity i obrat. Chtějí zvyšovat univerzálnost běžně používaných pickupů – nejenom radlice a rozmetadlo, ale také kartáč, použití solanky, vysokotlaké mytí... K tomu vyvinuli jedinečný systém provozního online sledování a reportu práce s názvem Htrack, který neustále zdokonalují.
 
K nejprodávanějším produktům na našem trhu patří:
 
1. Sněhové radlice – rovné nebo šípové, s různým pracovním záběrem (165 - 300 cm). Sněhový pluh Hilltip je první pluh svého druhu postavený v Evropě. Jeho speciální odlehčená a přitom pevná a odolná příhradová konstrukce je opravdu jedinečná. Montáž pomocí rychlozávěsu Hilltip umožňuje snadné nasazení a vyjmutí sněhové radlice a je kompatibilní s většinou SUV na trhu.
Standardní výbava
Joystick. Samodiagnostický ovladač radlice přímo v kabině vozidla.
Přítlak stírací lišty. Přítlak břitu stírací lišty zvyšuje účinek stíraní sněhu z vozovky.
Nastavitelný sklon břitu. Sklon břitu lze nastavit, aby co nejlépe vyhovoval povětrnostním podmínkám a stavu vozovky.
Naklánění radlice. Během pracovního nasazení dochází k příčnému naklánění radlice (5°), což umožňuje lepší kopírování povrchu vozovky.
Pružinové  jištění.  Dvousegmentový  břit s pružinovým jištěním chrání radlici i vozi- dlo před poškozením při najetí na překážku.
Osvětlení. Halogenová světla umístěná na vysokém držáku.
Rychloupínací systém. Rychloupínací systém Hilltip dovoluje rychlou a snadnou montáž a demontáž  radlice  na vozidlo včetně elektrické přípojky.
Koncová LED světla. Zvyšují bezpečnost a viditelnost okrajů radlice.
 
2. Rozmetadla soli, drtě a písku
Vyrábí se v objemech 550, 850 a 1100 l a mají dva hlavní trendy využití: jeden jako nástavba na pickup (550l), druhý je použití na stroje Multicar starší nebo nové. Nově bude letos představeno rozmetadlo o objemu 1600-2600l, 12/24V. Elektrická rozmetadla Hilltip IceStriker™ 12V slouží pro posyp komunikací solí nebo pískem. Jsou vyrobeny tak, aby vyhovovaly požadavkům pro montáž do Evropy dodávaných pickupů a lehkých nákladních automobilů. Lehká konstrukce zásobníku z polyethylenu a namontované části z nerezové oceli zajišťují dlouhotrvající  ochranu proti korozi a rzi. Tato jedinečná rozmetadla soli obsahují integrovanou nádrž pro doplnění aplikace solankou.
Napájení. Vysoce výkonný 12V napájecí zdroj je umístěn uvnitř uzavřeného krytu.
Standardní výbava
Řídicí systém s barevným displejem. Řídicí systém umožňuje přizpůsobit způsob rozmetání podle aktuální situace. Automatická regulace rychlosti pomocí GPS nastavuje množství rozmetaného materiálu (g/m2) podle rychlosti vozidla, zatímco ruční režim umožňuje vložit pevnou rychlost dávkovacího šneku. Systém průběžně  shromažďuje a ukládá základní data do paměti USB a umožňuje generovat zprávy o posypu. Řídicí jednotka také usnadňuje zapnutí funkcí zevnitř kabiny, jako jsou čechrač, maják nebo pracovní světlomety.
Sklopné rozmetací ústrojí. Je z nerezové oceli, určené k rozmetání soli vysokou rychlostí.
Vinutí  šneku. Je ve tvaru obráceného V pomáhá snížit silné počáteční zatížení šneku. Všechny díly jsou vyrobeny z nerezové oceli.
Vibrátor. Zabraňuje přemostění posypového materiál v zásobníku a umožňuje plynulý přísun materiálu k dopravnímu šneku.
Šnek. Má průměr  65  mm,  je  vyrobený  z nerezové oceli a zajišťuje rovnoměrný tok materiálu k rozmetacímu ústrojí.
Horní kryt. Dvojdílné víko zásobníku zabraňuje rozsypání posypového materiálu po nákladovém prostoru vozidla.
Horní síto. Zabraňuje vnikání hrud a velkých kusů materiálu do zásobníku.
Hladinoměr. Vestavěný hladinoměr nádrže solanky obsahuje také elektronický snímač.
Dále zahrnuje: Upínací systém k podlaze vozidla; zadní čelo zásobníku obsahuje prohlubeň pro umístění SPZ; motor je namontován uvnitř uzavřeného krytu odolného vůči povětrnostním vlivům a neobsahuje žádné řemenice, řetězová kola, řemeny nebo řetězy; obsahuje kabel pro připojení pracovního světla, majáku a zadní kamery, které lze ovládat ze standardního řídicího systému.
 
3. Sledování a reporting
Nový systém Hilltip HTrack™ je kompatibilní se všemi modely IceStriker™, SprayStriker™ a SnowStriker™. S novým softwarem můžete sledovat a spravovat všechny vaše rozmetadla nebo sněžné radlice online přímo v počítači, tabletu nebo smartphonu.
Charakteristika
Snadno použitelné rozhraníSledování zařízení v reálném čase nebo mezi určitými časovými intervalyZobrazuje trasu na mapě, rychlost, polo- hu GPS, použitý materiál, atd.Zobrazí jeden nebo více bodůStažení přehledů nasazení a podrobnosti o výkonu. Umožní analyzovat ekonomičtější trasy. Vypočítá objem použitého rozmetacího materiálu. Můžete doložit zákazníkovi, že jste na místě včetně časového razítka a souřadnic polohy pomocí GPS
   
284e8814-890d-403c-9cb3-fa21440730b7.jpg Hilltip-(2).jpg Hilltip-200l.jpg hilltip2600l.jpg Hilltip-multikara.jpg Hilltip-Piaggio1.JPG Hilltip-Piaggio-2.JPG Hilltip-rozmetadlo-200l.jpg L200-(1).jpg L200.jpg
|<  <   1 2    >  >| Pages: 1 of 2